איפור דיסני

פורים הגיע והחלטתי להגשים חלום: להתחפש למכשפת הים מ"בת הים הקטנה" – אורסולה!

לפתע החלו להגיע אלי בקשות להסביר איך עשיתי את זה, אז הנה לכם ההסבר המלא, בהצלחה!

חומרים בהם השתמשתי:

לשיער:

 1. ספריי לבן לשיער של חברת קריולן
 2. סיכות סבתא
 3. מסרק

לפנים ולגוף:

 1. צבע מים סגול חלבי של קריולן
 2. צבע מים שחור של מונקו
 3. צבע מים כחול של מונקו
 4. צבע מים לבן של מונקו
 5. צבע מים אפור כסוף של מונקו
 6. צבע מים זהב של מונקו
 7. צבע מים חום של מונקו
 8. עיפרון עיניים שחור
 9. אודם אדום זוהר של פורים
 10. פודרה שקופה
 11. ספוגית לצבעי מים
 12. מברשת 04  עגולה לצבעי מים
 13. מברשת מרובעת 10 לצבעי מים

נתחיל:

ראשית נצבע את כל פלג הגוף העליון עם הסגול, נרטיב את הספוגית במים ונפתח את צבע המים איתה עד שיוצא עליה מספיק מהצבע ומתחילים לצבוע במשיכות וטפיחות על העור, כשנגמר הצבע על הספוגית ניקח שוב טבילה במים ובצבע ונחזור על הפעולה עד לכיסויי מלא.

נעבור לשפתיים, נניח את האודם, נקבע אותו עם פודרה ונמרח מעל שכבה נוספת של האודם לעמידות!

לקונטור של הפנים ניקח את מברשת 4 נטבול בצבע השחור עם מעט מים ונסמן את קווי ההבעה של הדמות (אני ממליצה לכם לחייך וכך תוכלו לסמן את הקווים לפי המיקומים הטבעיים של הפנים שלכם). באף נלך בקווי מתאר סביב החלק הארוך עליון שלו בלבד. ניקח את הספוגית שנשאר עליה מהסגול ששמנו על כל הגוף ונטבול אותה בטיפה צבע מים לבן ונטפח עם זה על הלחיים מעל קווי המתאר כדי ליצור הגבהה של עצמות הלחיים ומשחק של אור וצל. לבסוף נצייר את נקודת החן המפורסמת שלה במקום בו היא רצוייה. למעוניינות מביניכן אני גם הדגשתי את החריץ בקו המחשוף שלי עם הצבע השחור כיוון שלאורסולה חזה גדול ושופע :)

נעבור לעיניים, נניח בעזרת מברשת 10 את הצבע הכחול עד הגבות, מפינה אחת של העין אל השניה וגם בצמוד לקו הריסים התחתונות של העין. מעל הגבות נצבע עם הצבע האפור ולבסוף בעזרת מברשת 4 ניקח מהשחור ונצייר את הגבות בקשת גבוהה מתחילת הגבות שלנו ומעלה. לבסוף ניקח את העיפרון השחור ונתחום איתו את העין גם למעלה וגם למטה. ניתן להדביק ריסים מלאכותיות למראה דרמטי.

לשרשרת, ניקח את מברשת 10 עם צבע שחור ונצייר את החוט השמאלי והימני, ונשאיר מקום ברוחב הרצויי לציור הקונכייה, ננקה את מברשת 10 וניקח עליה צבע מים זהב, נתחיל מהאמצע של השבלול נסובב ונלפף עד שיווצר לנו שבלול בגודל הרצויי. ניקח מברשת 4 עם הצבע החום ונצייר על השבלול את קווי המתאר של הקונכייה.

לשיער:

נסרק הפוך את השיער טיפה, שלא יהיה לנו יותר מידי חלק,נחזיק את השיער כולו משוך למעלה ונגלגל את כולו כלפי מטה וכאשר נגיע לגובה הרצויי נקבע עם כמה סיכות ככה שהקדימה יראה כמו בלורית ועכשיו נרסס הכל בלבן, הספריי הלבן גם מקבע את התסרוקת ומחזק את המבנה, ניתן לסרק טיפה איזורים שלא מסודרים טוב לאחר ריסוס, ניתן לתקוע סיכה פה סיכה שם למען סידור סופי, לי הספיקו 6 סיכות בלבד על כל התסרוקת, תלויי בכמות השיער שלכן ואורכו כמה סיכות תצטרכו (למען חיזוק הקיבוע מומלץ לעשות איקס של סיכה מעל סיכה וכך הסיכות לא יזוזו ממקומן).

ו.. זהו! זרקו עליכם סטרפלס שחורה וחצאית שחורה ארוכה והריי לכם אורסולה מהאגדות :)

 

פוסטים מומלצים
Comments
 • שני לוי
  להגיב

  היי שיר,

  האם תוכלי להעלות סרטון לגבי איפור של אורסולה?

  תודה, שני.

כתבי תגובה