מסקרה mascara

בהשראת פניות רבות של לקוחות החלטתי לפרסם פוסט מפורט המסביר על "מסקרה".
המטרה היא להשיג מראה הממצה את פוטנציאל הריסים:

 • קודם כל נשתמש במעגל ריסים (אלא אם כן יש לך ריסים ארוכות ועגולות באופן טבעי) יש לדאוג שהמעגל איכותי ולא תולש ריסים או חלש מידי ולא מעגל. לחוששות מבניכן, אין ממה לחשוש באמת, יש בקצה המעגל כרית מסיליקון שעליה נניח את שורש הריס ומעליו נסגר החלק העליון של המעגל שבעצם בלחיצה ממושכת של 20 שניות יוצר ריס מעוגל ומורם, זה לא מספריים ולא כלי עינויי לעיניים. זכרו שהעיניים שלנו הן סמל ההבעה.
 • הטיפ שלי לריסים מדהימות הוא השימוש בפריימר.
  הפריימר הוא שקוף/ לבן, ברגע שנמרח אותו על הריסים הם מתעטפים בשכבה המעבה אותם וכן מאריכה אותם, נמרח את הפריימר בתנועות של נענוע ימינה ושמאלה משורש הריס ומעלה ונדאג שיגיע עד לקצה הריס בהקפדה. זה שווה את אני משתמשת בפריימר לריסים של SMASHBOX הוא מעולה וניתן לשלב עליו כל מסקרה של כל חברה אחרת בלי בעיה. ניתן לרכוש אותו בארץ רק ברשת APRIL  הם היבואנים הרשמיים של החברה הזאת בארץ.
 • מריחת מסקרה תתבצע לאחר שהפריימר יתייבש על הריסים (2-3 דקות).תנועת המריחה תהיה בשיטת נענוע ימינה ושמאלה משורש הריס ומעלה עד הקצה ולבסוף אני אוהבת לעבור עם הראש של המברשת בריסים החיצוניות ומושכת אותן כלפי חוץ באלכסון הצידה. זה נותן מראה חתולי וגימור מושלם.
 • למראה דרמטי שפותח את העין,מרחו גם קצת מהפריימר והמסקרה על הריסים התחתונות.
  מהי המסקרה האולטימטיבית? ישנן אינסוף מסקרות, לא מעט מהן גם טובות, אבל אם תשאלו אותי, תמיד תקנו מסקרה של חברה ידועה. אני נוכחתי לגלות שישנן חברות כמו CARLINE, SOFT TUCH, JADE, PUPA שלפעמים מוציאות מסקרות נחמדות ולפעמים זוועתיות (מתפוררות, יבשות, נמרחות) !! ולכן אני ממליצה ללכת על חברות כמו: LOREAL PARIS, REVLON, MEYBLINE, RIMEL, LANCOM, CLINIC כאשר כמובן ישנן המסקרות המקצועיות שלA.C, ILL MAKIAGE, INGLOT, YOSSI BITON, SMASHBOX  שהן מעולות.
  חוקים לבחירת מסקרה:

  • מברשת מסקרה עם ראש סיליקון, הן נשמרות ליותר זמן ולא נהיות גושיות.
  • לא הייתי ממליצה על מסקרה עמידה במים כי הן קשות מאוד להסרה ועלולות לגרום לנשירת ריסים בשימוש בטווח הארוך אבל אם כבר עמיד במים אז ללכת על מסקרה שהיא WATER RISISTANT שהיא יותר קלילה ולא WATER PROOF שהיא תרכובת מאוד חזקה של חומר

  טיפים

  • כשהמסקרה חדשה נגבי אותה על דפנות הפתח לדלל טיפה את הכמות שעל המברשת, כי במקרים רבים המסקרה עדיין מאוד נוזלית ורטובה ועלולה ללכלך ולהדביק את הריסים בזמן השימוש.
  • אם הריסים נראים לך דבוקים מידי אחד לשני קחי קיסם אוזניים מעץ, שברי אותו לשניים והשתמשי בחלק השפיצי שנוצר כדי להפריד בין הריסים הרצויים.
  • כאשר המסקרה מלכלכת מסביב בזמן המריחה, אל דאגה, תני למסקרה להתייבש ואז בעזרת קיסם אוזניים יבש תגרפי את הלכלוך החוצה- הוא מתקשה ונופל בקלות (ולא נמרחת ומלכלכת כמו שקורה כשמנגבים עם מקלון רטוב!)
  • בעניין חיי המדף, אני מאמינה שמהרגע שהמסקרה נפתחה, היא טובה לשנה גג, ישנן מסקרות שמתקלקלות אפילו לפני, תלויי באיזו תדירות את משתמשת בהן. וקדימה, לדפוק הופעה.
פוסטים מומלצים
Comments
 • גל
  להגיב

  רציתי לומר שקניתי מסקרה של LOREAL והאמת שיש הבדל בין החברות שציינת.

  תודה רבה,
  אשמח להשתתף באחת הסדנאות שלך.

כתבי תגובה