תיק עבודות

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לעמוד תיק העבודות של פרמוסה.

בתוך תיק העבודות ניתן למצוא עבודות של ליווי כלות ואירועים

העקרון של פרמוסה היא ללוות אותך ביום החשוב בחייך. Fermosa פרמוסה מאסטרית באיפור ומעצבת שיער ביום הכי מיוחד שלך, היא מלווה אותך, ודואגת לך לעיצוב שיער ואיפור בהתאמה אישית. Fermosa תשמח להציע את שירותיה גם למלוות ולמשפחה כדי שכולם יעמדו בסטנדרט הגבוה של האירוע שלך ויהיו יפות מתמיד במיוחד עבורך. בעלך צריך טאצ' לקראת האירוע … גם בשביל זה יש את Fermosa.

Fermosa מציע את שירותיה במגוון תחומים בינהם צילומי אופנה, בוקים לשחקנים ודוגמנים, איפור ושיער בתכניות טלוויזיה ,תאטרון וסרטים.
ניתן להיכנס לבלוג ולערוץ היו-טיוב ולהתרשם מתוכניות בהן התארחתי כמאפרת בתכנית הבוקר עם אורנה דץ וב"אחד נגד מאה" ספיישל החתונות, בתכנית "הבוקר עם אברי גלעד", קונספטורית ב"נרניה" הצגת הילדים, "עלובי החיים" מחזמר, והקברט "קברכט".
מאפרת במספר כתבות בעיתון "ידיעות אחרונות".

עיצוב שיער ואיפור בחבילה אחת

Fermosa יודעת לשלב את הטרנדים המובילים של עולם עיצוב השיער עם רצון הלקוחה.
בחרי לעצמך את האירוע הבא שלך עם Fermosa:

עיצוב שיער לכלות, מלוות, בת מצוות, אמהות של כלות או כל אירוע שתרצי להיות בו מיוחדת. עיצוב שיער בתכניות טלוויזיה, תיאטרון וסרטים.

 סדנאות איפור

תמיד רצית לדעת באיזה מברשת להשתמש? מה גוון makeup שהכי מתאים לך? איך למרוח את הmascara?
fermosa מציעה הרצאות מרתקות, ומעשירות, שאותן היא מעבירה ללקוחות שרוצות להעמיק את הידע ולהבין באיזה מברשת להשתמש ומה הכי מתאים לפנים שלך. בסדנאות תוכלו לקנות מגוון מוצרים במחירים מפתיעים.

"את כרטיס הביקור של עצמך" הרצאה המלמדת איך להתאפר ולטפח את עצמך ובכך להביא להצלחה בכל תחומי החיים.

 מוזמנות להתרשם מתיק העבודות של פרמוסה. תיק עבודות מגוון ומקצועי.